ГОЛОВНА Останні події Прес-релізи Зворотній зв’язок Контакт Про нас

Доступ до публічної інформації

Звіти щодо задоволення запитів на інформацію

       В 2011 році (з 1 травня по 31 грудня 2011 року) на адресу держуправління охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області надійшло 8 запитів щодо надання публічної інформації, з них 6 - від юридичних осіб, 2- від об'єднань громадян.   На всі інформаційні запити були надані відповіді у відповідності до Закону України „Про доступ до публічної інформації". Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили.  

      В 2012 році (з 1 січня по 31 грудня 2012 року) на адресу держуправління охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області надійшов 21 запит щодо надання публічної інформації, з них 2 - від юридичних осіб, 13 - від громадян, 6 - від громадських організацій. На 20 інформаційних запитів були надані відповіді у відповідності до Закону України „Про доступ до публічної інформації", на 1 запит - лист направлено до органу виконавчої влади, у розпорядженні якого знаходиться відповідна публічна інформація. Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили.

       В 2013 році (з 1 січня по 31 грудня 2013 року) на адресу департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації надійшло 34 запити щодо надання публічної інформації, з них 6 - від юридичних осіб; 11 - від громадських організацій, 17 - від громадян. На всі інформаційні запити були надані відповіді у відповідності до Закону України „Про доступ до публічної інформації". Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили.

       В 2014 році (з 1 січня по 31 грудня 2014 року) на адресу департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації надійшло 79 запити щодо надання публічної інформації, з них 4 - від юридичних осіб, 62 - від громадських організацій, 13 - від громадян. На 37 інформаційні запити були надані відповіді у відповідності до Закону України „Про доступ до публічної інформації", на 42 запити, які надійшли одномоментно від Національного екологічного центру України та ГО "Зелене майбутнє" і потребували відтермінування до 20 січня 2015 р. в зв' язку з великим об'ємом надання інформації.  Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили.

       В 2015 році (з 1 січня по 31 грудня 2015 року) на адресу департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації надійшло 43 запити щодо надання публічної інформації, з них 5 - від юридичних осіб, 19 - від громадських організацій, 19 - від громадян. На 64  інформаційні запити (43, що надійшли у 2015 році та 21, що надійшли у грудні 2014 року) були надані відповіді у відповідності до Закону України „Про доступ до публічної інформації". Інформаційні запити стосувались: порушення вимог природоохоронного законодавства, виділення та використання коштів обласного природоохоронного фонду, наявності природоохоронних програм, щодо будівництва малої ГЕС на р.Случ, виготовлення фотокопій матеріалів щодо територій та об’єктів природно-заповідного фонду області, про обсяги та проведення рубок на об'єктах природно-заповідного фонду, прискорення процесу створення в області національних природних парків "Соколині гори" та "Нобельський", регіональних переліків тварин, які підлягають особливій охороні в області, масового випалювання залишків сухої рослинності, продовження чи відкликання договорів оренди водних об’єктів та договорів оренди землі під водним об’єктом, перегляду розміру орендної плати земель водного фонду, щодо діяльності орендарів водних об'єктів, підприємств гірничодобувної сфери, стану сміттєзвалищ та діяльності комунальних служб, забруднення атмосферного повітря в м.Костопіль. Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили.

    В 2016 році (з 1 січня по 31 грудня 2016 року) на адресу департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації надійшло 52 запити щодо надання публічної інформації, з них 19 - від юридичних осіб, 15 - від громадських організацій, 18 - від громадян. На всі  інформаційні запити були надані відповіді у відповідності до Закону України „Про доступ до публічної інформації". Інформаційні запити стосувались: охоронних зон, зміни меж, вилучення та розширення мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду області, підприємств по виробництву деревного вугілля, підприємств що займаються утилізацією відходів, підприємств що видобувають корисні копалини відкритим способом, обсягів забруднюючих речовин скинутих у поверхневі водні об’єкти зі зворотними водами підприємств, підприємств які спеціалізуються на переробці стічних вод, виконання заходів обласної програми охорони навколишнього природного середовища, порядку надання дозволів на здійснення операцій у сфері поводження з відходами, висновків держекоекспертизи на об’єкти поводження з відходами, обсягів твердих побутових та промислових відходів в області, кількості наявних в області непридатних та заборонених до використання пестицидів та агрохімікатів, отримання документів дозвільного характеру, стосовно переліку та вартості природоохоронних заходів, що фінансуються з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, земель виключених з виробництва в результаті їх деградації від гірничих робіт з незаконного видобутку бурштину тощо. Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили.       

           В 2017 році (з 1 січня по 31 грудня 2017 року) на адресу департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації надійшло 58 запитів щодо надання публічної інформації, з них 12 - від юридичних осіб, 14 - від громадських організацій, 32 - від громадян. На всі  інформаційні запити були надані відповіді у відповідності до Закону України „Про доступ до публічної інформації". Інформаційні запити стосувались: щодо переліку адмінпослуг департаменту, щодо спрощення процедури отримання адмінпослуг та запровадження системи Prozorro, підприємств з випалювання деревного вугілля, встановлених дозволів на викиди та скиди підприємств та екологічної ситуації у м. Костопіль, чи встановлені нові фільтри для очищення викидів Костопільського ветсанзавод, стосовно правомірності розміщення виробничих зон, щодо населених пунктів де запроваджено роздільне збирання твердих побутових відходів, наявність легальних сміттєзвалищ, , щодо утилізації небезпечних відходів та їх залишку у області, про наявні пункти прийому відпрацьованих хімічних джерел живлення та ртутьвмісних відходів, про власників об’єктів оброблення та утилізації відходів на території області, надання реєстру місць видалення відходів  в області, щодо висновку державної експертизи родовища у Дубенському районі, щодо здійснення видобутку піску на території Шубківської сільської ради, щодо визначення механізму земельних торгів, екологічної обстановки на р. Устя, виділення коштів на впорядкування території біля р.Замчисько, здійснення спеціалізованого водокористування на р. Іква, про наявність програми поводження з небезпечними відходами, програм екобезпеки та раціонального використання природних ресурсів, про перелік природоохоронних заходів, які фінансуються з обласного природоохоронного фонду, витрачання бюджетних коштів, про надання інформації скільки відрахувань з екоподатку надійшло до обласного бюджету в 2017 р., виготовленої поліграфічної продукції, щодо розмірів посадових окладів начальників відділів та головних спеціалістів департаменту, тощо. Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили.          

В 2018 році (з 1 січня по 31 грудня 2018 року) на адресу департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації надійшло 67 запитів щодо надання публічної інформації, з них 18 - від юридичних осіб, 14 - від громадських організацій, 35 - від громадян. На всі  інформаційні запити були надані відповіді у відповідності до Закону України „Про доступ до публічної інформації". Інформаційні запити стосувались: стосовно створення в області територій та обєктів ПЗФ, про виготовлення соціальної реклами департаментом, щодо відомостей про перелік та вартість природоохоронних заходів, що фінансувалися з обласного ФОНПС, про перелік заказників та памяток природи місцевого та загальнодержавного значення області, стосовно вирубки соснового лісу в межах Рівненського району, про план фінансування робіт з очистки водоймищ, берегоукріплень, щодо оплати послуг для ЗМІ, які кошти були передбачені для їх оплати, стосовно застосування доплати за забезпечення кібербезпеки, кіберзахисту та безпеки інформаційних технологій, щодо державних, відомчих, відкритих, закритих тощо реєстраторів та бази даних, що існують в Україні, про діючі регіональні програми моніторингу довкілля на території області, щодо перевірки Новомалинського ставу в Острозькому районі, про подання інформаційних матеріалів за наслідками розгляду клопотання щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки громадянином України, щодо переліку виданих діючих дозволів на викиди для обєктів II та III груп, щодо звіту про використання в області „Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, про преміювання кожного державного службовця департаменту у 2014-2017 рр. тощо. Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили.  

         В 2019 році (з 1 січня по 31 грудня 2019 року) на адресу департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації надійшло 47 запитів щодо надання публічної інформації, з них 10 - від юридичних осіб, 10 - від громадських організацій, 27 - від громадян. На всі  інформаційні запити були надані відповіді у відповідності до Закону України „Про доступ до публічної інформації". Інформаційні запити стосувались: щодо сум надходжень екоподатку від підприємств області; про фінансування робіт з очищення водних об’єктів на 2019 рік; щодо отримання бюджетних коштів на природоохоронні заходи; щодо промислових об’єктів та природоохоронних зон біля родовищ корисних копалин; про надані лісові ділянки у довгострокове користування у 2015-2018 рр.; щодо земельних ділянок, які можуть бути передані у приватну власність, для продажу на аукціоні, на об’єднання земельних ділянок; щодо договорів оренди земель водного фонду; копії дозволів на викиди підприємств; щодо водокористування області в динаміці по роках; про території та об’єкти природно-заповідного фонду, які були скасовані протягом 2015-2019 рр.; копії інформаційних та технологічних карток на адмінпослуги; про відкриті дані, що підлягають оприлюдненню; стосовно надання відомостей по генерації відходів резини (зношені відходи), пластмаси, відходів відпрацьованих нафтопродуктів; щодо переліку виданих діючих дозволів на викиди для об’єктів II та III груп; щодо переліку розпорядників коштів та їх коди ЕДРПОУ, а також ідентифікатори закупівель, що були зроблені за кошти ФОНПС; про надання топокарти на якій показано – затверджено межі НПП «Нобельський» та дані про цей новостворений природоохоронний об’єкт;  щодо копій завірених відомостей, звітів, аналізів стосовно виробничої д-ті ТОВ «Колор С.І.М.»; стосовно надання інформації про екологічний стан Рівненської області; щодо надання Висновків з оцінки впливу на довкілля по АЗС, АГЗС, АГЗП, нафтобаз в області щодо сплати підприємствами екологічних податків;  стосовно штатних одиниць із заробітною платою та ін. видами матеріальної винагороди за поточний рік. Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили. 

В 2020 році (з 1 січня по 31 грудня 2020 року) на адресу департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації надійшло 88 запитів щодо надання публічної інформації, з них 20 - від юридичних осіб, 14 - від громадських організацій, 54 - від громадян. На всі  інформаційні запити були надані відповіді у відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Інформаційні запити стосувались: щодо кількості заказників місцевого значення в області, в положення яких потрібно внести зміни, які забороняють рубки головного користування; стосовно копій документів на підставі яких відбувся викуп ТОВ «Технопривід Інвест Груп» із держвласності зем. ділянки; про надання існуючого чинного рішення Рівненської обласної ради про заходи щодо охорони рідкісних видів рослин або/і тварин, що підлягають охороні на території області; щодо видачі дозволів на викиди СГПД, які розташовані та здійснюють свою діяльність на території с. Нова Любомирка Рівненського р-ну; щодо копій посадових інструкцій державних службовців; щодо надання дозволів на розробку документації із землеустрою для ТОВ «Технопривід Інвест Груп»; про надання інформації про викиди підприємств за певний рік на території області; щодо кількості і якості запасів корисних копалин, рекреаційних , водних, лісових природних ресурсів в межах Смизької селищної ради Дубенського р-ну; стосовно надання погодження на проведення посадок дерев в рамках акції «Озеленення України»; щодо надання інформації чи розроблений і затверджений обласний Регіональний план управління відходами до 2030 року. Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили. 

В 2021 році (з 1 січня по 31 грудня 2021 року) на адресу департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації надійшло 66 запитів щодо надання публічної інформації, з них 21 - від юридичних осіб, 14 - від громадських організацій, 31 - від громадян. На всі  інформаційні запити були надані відповіді у відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Інформаційні запити стосувались: щодо створення нових територій та об’єктів ПЗФ на території області; щодо премій передбачених в поточному році для виплат посадовим особам департаменту; щодо створення та функціонування на території області національних природних парків; про видачу висновку з оцінки впливу на довкілля заводу «Kronospan» в с. Городок Рівненського р-ну.; щодо видачі дозвільних документів, що надає департамент; щодо надання відомостей  про органи управління якістю атмосферного повітря; стосовно надрокористування Рівненської області; щодо пунктів прийому вторсировини, які діють на території області; про надання обгрунтуючих документів щодо створення НПП «Пуща Радзівіла»; щодо надання переліку документів, необхідних для отримання СГПД дозволу на поводження з відходами; про скан-копію проектно-кошторисної документації стосовно встановлення стаціонарного автоматизованого посту моніторингу атмосферного повітря в с. Городок Рівненського р-ну. Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили.  

В 2022 році (з 1 січня по 30 грудня  2022 року)  на адресу департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації надійшло 32 запитів щодо надання публічної інформації, з них 14 - від юридичних осіб, 7 - від громадських організацій, 11 - від громадян. На всі інформаційні запити були надані відповіді у відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Інформаційні запити стосувались: щодо видачі дозвільних документів суб’єктам господарювання на території області на видачу дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря; щодо заробітної плати та премій передбачених в поточному році для виплат посадовим особам департаменту; щодо вирішення спірних земельних питань; стосовно кількості висновків з оцінки впливу на довкілля, виданих уповноваженим центральним органом (УЦО) та уповноваженим територіальним органом (УТО) відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» в період з 24 лютого 2022 року по 19 квітня 2022 року; щодо видачі дозвільних документів, що надає департамент; щодо надання інформації стосовно маси і хімічний склад речовин, які згоріли внаслідок обстрілів, чи які потрапили в грунт чи водойми після обстрілів, по таких об'єктах промислової та транспортної інфраструктури у Рівненській області внаслідок воєнних дій російської федерації; стосовно даних моніторингу стану водних об'єктів протягом 2021 року по постах моніторингу на території області; щодо фактів пошкодження установок та споруд, що містять небезпечні сили, а також відомості щодо фактів пошкодження ядерних об'єктів та потенційну загрозу радіаційної та ядерної безпеки, знищення заповідників та інших водних шляхів на території Рівненської області за період часу з 24 лютого 2022 року по поточний період часу; стосовно всіх наявних документів з Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля у Справі «Реконструкція промислового комплексу будівель і споруд під підприємство деревообробної промисловості за адресою: Рівненська область, Рівненський р-н, село Городок»; стосовно надання звітів з оцінки впливу на довкілля по реєстраційних справах зазначених в запитах; стосовно надання відомостей щодо наявності територій та об'єктів ПЗФ України, водно-болотних угідь ПЗФ чи територій придатних для заповідання загальнодержавного та місцевого значення в районі розташування зазначених в запитах об’єктів Рівненської області; щодо будівництва компанії «Кроноспан»; щодо надання копії чинних на цей час переліків тварин, рослин та грибів, що підлягають охороні на території області, згідно рішень, прийнятих обласною радою та/або ОДА. Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили.

В 2023 році (з 02 січня по 29 грудня 2023 року)  на адресу департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації надійшло 45 запитів щодо надання публічної інформації, з них 14 - від юридичних осіб, 12 - від громадських організацій, 19 - від громадян.  На всі інформаційні запити були надані відповіді у відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Інформаційні запити стосувались: щодо надання копії документів (проєктів створення та рішення про створення) територій та об'єктів ПЗФ, що були оголошені в 2022 році; щодо надання відомостей стосовно документації з ОВД по реєстраційних справах за № 20229229984 (Видобування піску Борковецького родовища в якості сировини придатної для дорожнього будівництва і виготовлення будівельних розчинів); про затвердження регіонального плану управління відходами до 2030 року; щодо спірних земельних питань; стосовно надання копії статистичної звітності по ПрАТ "Дікергофф Цемент Україна" (м. Здолбунів); щодо кількості утворених відпрацьованих шин протягом 2020-2022 рр.; стосовно територій ПЗФ, які зазнали впливу внаслідок війни, види флори і фауни, які зазнали впливу внаслідок війни, шляхи міграції, що перебувають під охороною на регіональному, національному, європейському рівні, суми збитків, заданих охоронним територіям, земельним, водним ресурсам військовими діями; щодо утилізації ламп розжарювання на території Рівненщини; про надання документації з ОВД по таких реєстраційних справах № 20229209968 (Дворовицьке родовище) по ландшафтному заказнику місцевого значення "Передільські горби"; стосовно заробітних плат та надбавок виданих керівництву департаменту в період з 01.12.2021 року;  щодо надання геопросторових даних меж Рівненського природного заповідника (масив "Сира Погоня", ботанічного заказника місцевого значення "Великоозерянський" з охоронною зоною та водно-болотного угіддя міжнародного значення "Болотний масив Сира Погоня"; про надання документації з ОВД по такій реєстраційній справі № 202322310397 (Розробка родовищ бурштину на ділянці "Гальбин-24"); про погодження зміни меж НПП "Дермансько-Острозький"; щодо надання документації з ОВД по такій реєстраційній справі № 202353110743 (Видобування піску на Малолюбашанському-I родовищі); стосовно надання документації з ОВД по таких реєстраційних справах № 202292610002 (ремонт шахтного водоскиду водойми на р. Переросль) , № 202292610004 (захист від шкідливої дії вод жителів с. Ниви-Золочівські); про консультативно-дорадчі органи при РОДА Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили.

 

В 2024 році (з 01 січня по 27 лютого 2024 року)  на адресу департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації надійшло 22 запити щодо надання публічної інформації, з них 1 - від юридичних осіб, 3 - від громадських організацій, 18 - від громадян.  На всі інформаційні запити були надані відповіді у відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Інформаційні запити стосувались: щодо матеріальної шкоди, завданої земельному фонду України внаслідок російської агресії; стосовно надання переліку територій та об'єктів ПЗФ, які були раніше оголошені рішенням Рівненської обласної ради  у 2023 році; про надання звіту по інвентаризації викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря для ТОВ "Мегапак ЛТД"; щодо спірних земельних питань. Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили.

       На виконання вимог статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" до­водимо до громадськості звіти щодо задоволення запитів на інформацію департаменту екології та природних ресурсів (станом на 01.02.2024).        

 Реєстр запитів на інформацію

 
   
   
головна | останні події | прес-релізи | зворотній зв’язок | контакт | про нас
Copyright © 2006-2024 Державне управління охорони навколишнього природного середовища
в Рівненській області. Development by Freesia 2007.