ГОЛОВНА Останні події Прес-релізи Зворотній зв’язок Контакт Про нас

Інформаційно-просвітницькі заходи

Конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз 2021»

WaterNet продовжує прийом робіт на конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз 2021» (ВЮВП) - національний етап Міжнародного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize»!

Національний фінал конкурсу відбудеться 20-21 квітня 2021 року в онлайн форматі.  

    Для участі у конкурсі «Всеукраїнський юнацький водний приз 2021» апліканту необхідно заповнити та надіслати необхідні документи в електронному вигляді не пізніше 21 лютого 2021 року.

Пакет документів та порядок оформлення конкурсних проектів можна знайти в Положенні про Конкурс.

     ВЮВП відкритий для всіх проектів, які торкаються водної тематики та покликаний об’єднати інтелектуальні та творчі здібності молоді задля вирішення проблем раціонального використання водних ресурсів, забезпечення суспільства якісною питною водою, мінімізацією водоспоживання у всіх галузях народного господарства.
    У конкурсі можуть брати участь учні середніх шкіл, ліцеїв, коледжів (окрім вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації) — молодь віком від 15 до 20 років. Основні критерії визначення переможця –  глибина досліджень, новизна прийнятого інноваційно-технічного рішення та самостійність виконання.

     Просимо Вас сприяти поширенню інформації про конкурс серед навчальних закладів та залучити якомога більше молоді.
Результати конкурсу ВЮВП 2020 Результати міжнародного фіналу «Stockholm Junior Water Prize 2020» Відгуки учасників

 В Україні Конкурс проводиться з 2003 року та залучив понад 1500 учасників серед шкільної молоді з усіх регіонів країни. Конкурс ВЮВП проводиться у співпраці з НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», Міністерством освіти і науки України,  Міністерством екології та природних ресурсів, ПАТ «АК «Київводоканал», Всеукраїнською асоціацією «Укрводоканалекологія», Національним еколого-натуралістичним центром, КП «Водно-інформаційний центр»,  ДП «НДКТІ міського господарства».

Всеукраїнське водне товариство WaterNet - перша професійна громадська організація фахівців з локальної водопідготовки, створена в 2010 році. Основною метою діяльності нашої організації є задоволення потреб суспільства в чистій та безпечній воді. На даний момент товариство WaterNet об'єднує понад 300 фахівців в області водопідготовки, завдяки досвіду і навичкам яких ми можемо сміливо інформувати Вас про якість води, розвиток культури водоспоживання і новітні технологій очищення води . 

 
   
   
головна | останні події | прес-релізи | зворотній зв’язок | контакт | про нас
Copyright © 2006-2024 Державне управління охорони навколишнього природного середовища
в Рівненській області. Development by Freesia 2007.