ГОЛОВНА Останні події Прес-релізи Зворотній зв’язок Контакт Про нас

Екологічний календар

Травень

9-10 травня - Всесвітній день мігруючих птахів

         Всесвітній день мігруючих (перелітних) птахів, який відзначається з 2006 року, це щорічна просвітницька кампанія, спрямована на збереження перелітних птахів і місць їх проживання у всьому світі. Кампанія організована на основі двох міжнародних договорів щодо збереження дикої природи - Конвенції про збереження мігруючих видів диких тварин (СМS) та Угоди про збереження афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів (АЕWА) під егідою Програми Організації Об'єднаних Націй з навколишнього середовища (UNEР), Всесвітній день мігруючих видів птахів підтримує, все більше число партнерів.

12 травня - Свято екологічної освіти

                    Святкується викладачами навчальних закладів та студентами у зв'язку з важливістю екологічної освіти, формування екологічної свідомості та обміну досвіду між державами. Цей День відзначається шляхом організації та проведення конференцій і семінарів, круглих столів, присвячених питанням екології. Організовується у навчальних закладах усіх рівнів, починаючи з дитячих садків та закінчуючи вищими навчальними закладами.                

15 травня - Міжнародний день клімату

                     Святкується у зв'язку з оголошенням метеорологами необхідності захисту клімату як ресурсу для добробуту нинішніх та прийдешніх поколінь, адже клімат, погода, природні катаклізми суттєво впливають на продовольчу, життєву, майнову безпеку, на водні ресурси, відпочинок та збалансований розвиток усіх держав без винятку.                   

22 травня - Міжнародний день біологічного різноманіття

                    20 грудня 2000 р. Генеральна Асамблея ООН оголосила 22 травня Міжнародним днем біологічного різноманіття (резолюція 55/201). В цей день була прийнята Конвенція про біологічне різноманіття . Раніше цей День відзначався 29 грудня, але у 2000 р. Конференція учасників Конвенції рекомендувала змінити дату для того, щоб привернути більше уваги до цього заходу.

 

 
   
   
головна | останні події | прес-релізи | зворотній зв’язок | контакт | про нас
Copyright © 2006-2024 Державне управління охорони навколишнього природного середовища
в Рівненській області. Development by Freesia 2007.