ГОЛОВНА Останні події Прес-релізи Зворотній зв’язок Контакт Про нас

Адміністративні послуги

Порядок видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами
Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди
Підприємства, що здійснюють заготівлю відходів як вторсировини
Центри надання адміністративних послуг Рівненської області
Реєстри наданих адміністративних послуг
Перелік адміністративних послуг (інформаційні картки)
Порядок надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення
Публічні обговорення щодо отримання дозволу на викиди
Подання декларації про відходи
Подання щоквартальних інформацій про відходи та діяльність, пов'язану з ними

Порядок надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення

  

Нормативно-правові ак­ти, якими регламен­ту­єть­ся видача дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Закон України «Про природно-заповідний фонд України» ст. ст. 9, 9-1

Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища»

Постанова Кабінету Міністрів України від 10.08.1992 року № 459 „Про порядок видачі дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду і встановлення лімітів використання ресурсів загальнодержавного значення”

Постанова Кабінету Міністрів України від 27.07.1995 № 555 „Про затвердження санітарних правил в лісах України”

 

Дозвіл видається через Центри надання адміністративних послуг

розглядається Департаментом екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації, тел. (0362) 26-78-42

 

Перелік необхідних документів:

 1.      Клопотання (заявка) природокористувача, погоджене із землевласником або постійним користувачем земельної ділянки, спеціальною адміністрацією об’єкта природно-заповідного фонду, тощо. В клопотанні зазначається назва природно-заповідного об’єкта, вид природокористування, конкретні ділянки, на яких передбачається використання природних ресурсів, та обсяги їх використання.

2.      Затверджений центральним органом виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища ліміт на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

3.      Копія (завірена у встановленому порядку) обгрунтовуючих матеріалів, погоджених з відповідними науковими установами.

4.      Карто-схема території чи об’єкта природно-заповідного фонду із зазначенням ділянок, де буде здійснюватися використання природних ресурсів.

5.      Витяг з рішення науково-технічної ради установи природно-заповідного фонду (тільки для біосферного заповідника, природного заповідника, національного природного парку, ботанічного саду) про результати розгляду всіх обгрунтовуючих документів у межах цих об’єктів природно-заповідного фонду.

6.      Копія (завірена у встановленому порядку) погодженого переліку заходів з поліпшення санітарного стану лісів (у разі проведення рубок формування і оздоровлення лісів, інших видів рубок).

7.      Копію (завірену у встановленому порядку) акту лісопатологічного обстеження (у разі проведення рубок формування і оздоровлення лісів, інших видів рубок).

8.      Копія (завірену у встановленому порядку) витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань із зазначенням видів діяльності, що підтверджує можливість суб’єкта господарювання провадити певні дії щодо здійснення господарської діяльності, пов’язаної  із спеціальним використанням природних ресурсів у межах територій  та об’єктів природно-заповідного фонду.

 

Платність (безоплатність) надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів

Безоплатно  

Строк надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів

Протягом 1 місяця

Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні дозволу на спеціальне використання природних ресурсів

1. Відсутність затвердженого в установленому порядку ліміту.

2. Подання суб’єктом господарювання неповного пакету документів, необхідного для одержання документу дозвільного характеру, згідно із встановленим вичерпним переліком.

3. Виявлення в документах, поданих суб’єктом господарювання недостовірних відомостей.

4. Порушення умов природокористування та режиму території природно-заповідного фонду.

5. Невідповідність поданих документів вимогам законодавства. 6. Інші підстави, передбачені законодавством України

 

При анулюванні дозволу на спеціальне використання природних ресурсів

1.      Заява про анулювання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

2.      Дозвіл на спеціальне використання природних ресурсів в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

 
   
   
головна | останні події | прес-релізи | зворотній зв’язок | контакт | про нас
Copyright © 2006-2024 Державне управління охорони навколишнього природного середовища
в Рівненській області. Development by Freesia 2007.