ГОЛОВНА Останні події Прес-релізи Зворотній зв’язок Контакт Про нас

Моніторинг стану довкілля

Огляди стану довкілля за 2024 рік

У даних інформаційно-аналітичних оглядах стану довкілля Рівненської області наводиться узагальнена інформація стосовно забруднення атмосферного повітря, стану поверхневих вод та радіаційної обстановки в Рівненській області.

    Аналіз стану атмосферного повітря здійснювався на основі даних спостережень за вмістом забруднюючих речовин у м. Рівне на 3 стаціонарних постах спостережень, наданих Рівненським обласним центром з гідрометеорології та в маршрутних точках спостережень Державної установи "Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України.

    Аналіз радіаційного забруднення атмосферного повітря здійснювався на основі даних спостережень в м. Рівне, м. Сарни, м. Дубно на 4 постах спостереження, наданих Рівненським обласним центром з гідрометеорології.

   Аналіз стану поверхневих вод виконано на основі даних спостережень за вмістом гідрохімічних показників, наданих Рівненським обласним центром з гідрометеорології, Волинським обласним центром з гідрометеорології, Регіональним офісом водних ресурсів у Рівненській області.

    Аналіз радіаційного забруднення поверхневих вод у прикордонних пунктах спостережень здійснювався за вмістом у воді радіонуклідів на основі даних Регіонального офісу водних ресурсів у Рівненській областії.    

Огляд стану довкілля за 1 квартал 2024 року

 
   
   
головна | останні події | прес-релізи | зворотній зв’язок | контакт | про нас
Copyright © 2006-2024 Державне управління охорони навколишнього природного середовища
в Рівненській області. Development by Freesia 2007.