ГОЛОВНА Останні події Прес-релізи Зворотній зв’язок Контакт Про нас

Доступ до публічної інформації

Звіти щодо задоволення запитів на інформацію

       В 2011 році (з 1 травня по 31 грудня 2011 року) на адресу держуправління охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області надійшло 8 запитів щодо надання публічної інформації, з них 6 - від юридичних осіб, 2- від об'єднань громадян.   На всі інформаційні запити були надані відповіді у відповідності до Закону України „Про доступ до публічної інформації". Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили.  

      В 2012 році (з 1 січня по 31 грудня 2012 року) на адресу держуправління охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області надійшов 21 запит щодо надання публічної інформації, з них 2 - від юридичних осіб, 13 - від громадян, 6 - від громадських організацій. На 20 інформаційних запитів були надані відповіді у відповідності до Закону України „Про доступ до публічної інформації", на 1 запит - лист направлено до органу виконавчої влади, у розпорядженні якого знаходиться відповідна публічна інформація. Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили.

       В 2013 році (з 1 січня по 31 грудня 2013 року) на адресу департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації надійшло 34 запити щодо надання публічної інформації, з них 6 - від юридичних осіб; 11 - від громадських організацій, 17 - від громадян. На всі інформаційні запити були надані відповіді у відповідності до Закону України „Про доступ до публічної інформації". Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили.

       В 2014 році (з 1 січня по 31 грудня 2014 року) на адресу департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації надійшло 79 запити щодо надання публічної інформації, з них 4 - від юридичних осіб, 62 - від громадських організацій, 13 - від громадян. На 37 інформаційні запити були надані відповіді у відповідності до Закону України „Про доступ до публічної інформації", на 42 запити, які надійшли одномоментно від Національного екологічного центру України та ГО "Зелене майбутнє" і потребували відтермінування до 20 січня 2015 р. в зв' язку з великим об'ємом надання інформації.  Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили.

       В 2015 році (з 1 січня по 31 грудня 2015 року) на адресу департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації надійшло 43 запити щодо надання публічної інформації, з них 5 - від юридичних осіб, 19 - від громадських організацій, 19 - від громадян. На 64  інформаційні запити (43, що надійшли у 2015 році та 21, що надійшли у грудні 2014 року) були надані відповіді у відповідності до Закону України „Про доступ до публічної інформації". Інформаційні запити стосувались: порушення вимог природоохоронного законодавства, виділення та використання коштів обласного природоохоронного фонду, наявності природоохоронних програм, щодо будівництва малої ГЕС на р.Случ, виготовлення фотокопій матеріалів щодо територій та об’єктів природно-заповідного фонду області, про обсяги та проведення рубок на об'єктах природно-заповідного фонду, прискорення процесу створення в області національних природних парків "Соколині гори" та "Нобельський", регіональних переліків тварин, які підлягають особливій охороні в області, масового випалювання залишків сухої рослинності, продовження чи відкликання договорів оренди водних об’єктів та договорів оренди землі під водним об’єктом, перегляду розміру орендної плати земель водного фонду, щодо діяльності орендарів водних об'єктів, підприємств гірничодобувної сфери, стану сміттєзвалищ та діяльності комунальних служб, забруднення атмосферного повітря в м.Костопіль. Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили.

    В 2016 році (з 1 січня по 31 грудня 2016 року) на адресу департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації надійшло 52 запити щодо надання публічної інформації, з них 19 - від юридичних осіб, 15 - від громадських організацій, 18 - від громадян. На всі  інформаційні запити були надані відповіді у відповідності до Закону України „Про доступ до публічної інформації". Інформаційні запити стосувались: охоронних зон, зміни меж, вилучення та розширення мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду області, підприємств по виробництву деревного вугілля, підприємств що займаються утилізацією відходів, підприємств що видобувають корисні копалини відкритим способом, обсягів забруднюючих речовин скинутих у поверхневі водні об’єкти зі зворотними водами підприємств, підприємств які спеціалізуються на переробці стічних вод, виконання заходів обласної програми охорони навколишнього природного середовища, порядку надання дозволів на здійснення операцій у сфері поводження з відходами, висновків держекоекспертизи на об’єкти поводження з відходами, обсягів твердих побутових та промислових відходів в області, кількості наявних в області непридатних та заборонених до використання пестицидів та агрохімікатів, отримання документів дозвільного характеру, стосовно переліку та вартості природоохоронних заходів, що фінансуються з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, земель виключених з виробництва в результаті їх деградації від гірничих робіт з незаконного видобутку бурштину тощо. Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили.       

           В 2017 році (з 1 січня по 31 грудня 2017 року) на адресу департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації надійшло 58 запитів щодо надання публічної інформації, з них 12 - від юридичних осіб, 14 - від громадських організацій, 32 - від громадян. На всі  інформаційні запити були надані відповіді у відповідності до Закону України „Про доступ до публічної інформації". Інформаційні запити стосувались: щодо переліку адмінпослуг департаменту, щодо спрощення процедури отримання адмінпослуг та запровадження системи Prozorro, підприємств з випалювання деревного вугілля, встановлених дозволів на викиди та скиди підприємств та екологічної ситуації у м. Костопіль, чи встановлені нові фільтри для очищення викидів Костопільського ветсанзавод, стосовно правомірності розміщення виробничих зон, щодо населених пунктів де запроваджено роздільне збирання твердих побутових відходів, наявність легальних сміттєзвалищ, , щодо утилізації небезпечних відходів та їх залишку у області, про наявні пункти прийому відпрацьованих хімічних джерел живлення та ртутьвмісних відходів, про власників об’єктів оброблення та утилізації відходів на території області, надання реєстру місць видалення відходів  в області, щодо висновку державної експертизи родовища у Дубенському районі, щодо здійснення видобутку піску на території Шубківської сільської ради, щодо визначення механізму земельних торгів, екологічної обстановки на р. Устя, виділення коштів на впорядкування території біля р.Замчисько, здійснення спеціалізованого водокористування на р. Іква, про наявність програми поводження з небезпечними відходами, програм екобезпеки та раціонального використання природних ресурсів, про перелік природоохоронних заходів, які фінансуються з обласного природоохоронного фонду, витрачання бюджетних коштів, про надання інформації скільки відрахувань з екоподатку надійшло до обласного бюджету в 2017 р., виготовленої поліграфічної продукції, щодо розмірів посадових окладів начальників відділів та головних спеціалістів департаменту, тощо. Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили.          

В 2018 році (з 1 січня по 31 грудня 2018 року) на адресу департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації надійшло 67 запитів щодо надання публічної інформації, з них 18 - від юридичних осіб, 14 - від громадських організацій, 35 - від громадян. На всі  інформаційні запити були надані відповіді у відповідності до Закону України „Про доступ до публічної інформації". Інформаційні запити стосувались: стосовно створення в області територій та обєктів ПЗФ, про виготовлення соціальної реклами департаментом, щодо відомостей про перелік та вартість природоохоронних заходів, що фінансувалися з обласного ФОНПС, про перелік заказників та памяток природи місцевого та загальнодержавного значення області, стосовно вирубки соснового лісу в межах Рівненського району, про план фінансування робіт з очистки водоймищ, берегоукріплень, щодо оплати послуг для ЗМІ, які кошти були передбачені для їх оплати, стосовно застосування доплати за забезпечення кібербезпеки, кіберзахисту та безпеки інформаційних технологій, щодо державних, відомчих, відкритих, закритих тощо реєстраторів та бази даних, що існують в Україні, про діючі регіональні програми моніторингу довкілля на території області, щодо перевірки Новомалинського ставу в Острозькому районі, про подання інформаційних матеріалів за наслідками розгляду клопотання щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки громадянином України, щодо переліку виданих діючих дозволів на викиди для обєктів II та III груп, щодо звіту про використання в області „Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, про преміювання кожного державного службовця департаменту у 2014-2017 рр. тощо. Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили.  

В 2019 році (з 1 січня по 31 липня 2019 року) на адресу департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації надійшло 22 запити щодо надання публічної інформації, з них 6 - від юридичних осіб, 4 - від громадських організацій, 12 - від громадян. На всі  інформаційні запити були надані відповіді у відповідності до Закону України „Про доступ до публічної інформації". Інформаційні запити стосувались: щодо сум надходжень екоподатку від підприємств області; про фінансування робіт з очищення водних обєктів на 2019 рік; щодо отримання бюджетних коштів на природоохоронні заходи; щодо промислових обєктів та природоохоронних зон біля родовищ корисних копалин; про надані лісові ділянки у довгострокове користування у 2015-2018 рр.; щодо земельних ділянок, які можуть бути передані у приватну власність, для продажу на аукціоні, на об’єднання земельних ділянок; щодо договорів оренди земель водного фонду; копії дозволів на викиди підприємств; щодо водокористування області в динаміці по роках; про території та обєкти природно-заповідного фонду, які були скасовані протягом 2015-2019 рр.; копії інформаційних та технологічних карток на адмінпослуги; про відкриті дані, що підлягають оприлюдненню; . Скарги щодо термінів розгляду та змісту відповідей не надходили. 

       На виконання вимог статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" до­водимо до громадськості звіти щодо задоволення запитів на інформацію департаменту екології та природних ресурсів (станом на 01.04.2021).        

 Реєстр запитів на інформацію

 
   
   
головна | останні події | прес-релізи | зворотній зв’язок | контакт | про нас
Copyright © 2006-2021 Державне управління охорони навколишнього природного середовища
в Рівненській області. Development by Freesia 2007.