ГОЛОВНА
Останні події
Прес-релізи Зворотній зв’язок Контакт Про нас

Останні події

До відома орендарів водних об'єктів

17 липня 2017 року у департаменті екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації відбулось засідання Комісії з відбору виконавців робіт із підготовки лотів та проведення земельних торгів на конкурентних засадах щодо земельної ділянки водного фонду державної власності площею 1,2491 га, яка розташована за межами населеного пункту на території Бережницької сільської ради Дубровицького району.

В результаті засідання члени Комісії прийняли рішення (протокол № 19) визначити виконавцем зазначених робіт щодо вищевказаної земельної ділянки – Рівненську товарну біржу.

26 липня 2017 року у департаменті екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації відбулось засідання Комісії з відбору виконавців робіт із підготовки лотів та проведення земельних торгів на конкурентних засадах щодо земельної ділянки водного фонду державної власності орієнтовною площею 4,5000 га, яка розташована за межами населеного пункту на території Кустинської сільської ради Рівненського району.

В результаті засідання члени Комісії прийняли рішення (протокол № 20) визначити виконавцем зазначених робіт щодо вищевказаної земельної ділянки –    ППФ „ЕКСПЕРТ-РІВНЕ”. 

 
   
   
головна | останні події | прес-релізи | зворотній зв’язок | контакт | про нас
Copyright © 2006-2024 Державне управління охорони навколишнього природного середовища
в Рівненській області. Development by Freesia 2007.