ГОЛОВНА
Останні події
Прес-релізи Зворотній зв’язок Контакт Про нас

Останні події

Представники департаменту приймуть участь у круглому столі «Імплементацій екологічної складової Угоди про асоціацію: регіональний вимір (Волинська та Рівненська області)».

         Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» провиде круглий стіл «Імплементацій екологічної складової Угоди про асоціацію: регіональний вимір (Волинська та Рівненська області)». Круглий стіл проводиться для оцінки можливих шляхів посилення залучення місцевих органів влади та врахування інтересів місцевих громад у процесі імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
         Метою круглого столу є з'ясування ролі місцевих органів влади у процесі імплементації екологічної складової Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, основних викликів, які стоять перед регіонами у цьому процесі, впливу прийнятих нормативно-правових актів, їх проектів чи прогнозованих реформ на регіони в екологічній сфері, а також обговорити можливі шляхи та механізми посилення впливу регіонів в євроінтеграційних процесах. Під час заходу, серед іншого, буде презентовано аналітичний документ «Регіональний контекст виконання екологічної складової Угоди про асоціацію між Україною та ЄС: основні висновки».
        Круглий стіл відбудеться 31 січня 2018 року з 12:00 до 16:00 год. у конференц-залі готелю Оргіта за адресою:                 м. Рівне, вул. Словацького, 9.
 
   
   
головна | останні події | прес-релізи | зворотній зв’язок | контакт | про нас
Copyright © 2006-2024 Державне управління охорони навколишнього природного середовища
в Рівненській області. Development by Freesia 2007.