ГОЛОВНА
Останні події
Прес-релізи Зворотній зв’язок Контакт Про нас

Останні події

До відома

Компанія ТОВ «Укрбішофіт», відома як виробник вітчизняних протиожеледних матеріалів (ТМ Deice, ПГМ Бішофіт), які використовуються для зимового утримання доріг.
У населених пунктах комунальні служби стикаються з проблемами від карантинного буряну - амброзії, через що зменшується родючость ґрунту, відбувається його поступове виродження (заглиненність) та виділення шкідливого алергену (особливо небезпечний для людей із захворюваннями на астму тощо), про що свідчать численні державні дослідження у сфері захисту довкілля, дотримання гігієнічної безпеки для населення.
Враховуючи високу актуальність цих питань, розроблено абсолютно безпечний та цілком екологічній засіб боротьби з амброзією (не гербіцид) та дорожнім пилом, який економно та швидко вирішить проблеми, які щороку завдають великих матеріальних збитків та марний клопіт у комунальних службах на сотні тисяч гривень, а насамперед знизить ризики алергічних захворювань.
Протягом 2017-2018 років було науково досліджено у відповідності до сертифікаційних процедур Міністерства екології України для подібних препаратів щодо безпечного впливу на різні екосистеми та доведено гарантію на високі споживчі властивості (понад 92%).
Таким чином компанія стала першим українським виробником, хто провів випробування для діючої речовини препарату за міжнародними екологічними протоколами ОЕСР. А усі компоненти засобу - на 100% виготовляються з української сировини.
Більш детальна інформація: www.bischofite.com.ua, тел.(044)201-54-92
 
   
   
головна | останні події | прес-релізи | зворотній зв’язок | контакт | про нас
Copyright © 2006-2024 Державне управління охорони навколишнього природного середовища
в Рівненській області. Development by Freesia 2007.