ГОЛОВНА
Останні події
Прес-релізи Зворотній зв’язок Контакт Про нас

Останні події

Про забезпечення процедури стратегічної екологічної оцінки

З метою забезпечення здійснення процедури стратегічної екологічної оцінки інформуємо про необхідність замовникам документів державного планування, на які поширюється Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку», керуватись:

        - постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 № 1272 «Про затвердження Порядку здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування для довкілля, у тому числі для здоровя населення»;

        - наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 28 жовтня 2020 № 213 «Про затвердження Критеріїв визначення наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 04 січня 2021 № 9/35631. 

Контакти для зворотного зв’язку та додаткової інформації:

Відділ оцінки впливу на довкілля департаменту екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації (33028, м. Рівне, вул. Толстого, 20)

e-mail: info@ecorivne.gov.ua

         тел. (0362) 26-47-23

  Більш детальна інформація про законодавство України щодо стратегічної екологічної оцінки на даному веб-сайті у розділі «Стратегічна екологічна оцінка» - «Законодавство України щодо стратегічної екологічної оцінки»

  

 
   
   
головна | останні події | прес-релізи | зворотній зв’язок | контакт | про нас
Copyright © 2006-2024 Державне управління охорони навколишнього природного середовища
в Рівненській області. Development by Freesia 2007.