ГОЛОВНА
Останні події
Прес-релізи Зворотній зв’язок Контакт Про нас

Останні події

Всеукраїнський проєкт «Мішечок»

Бути екосвідомим дуже просто та круто. Можна почати з відмови від пластикових пакетів та переходу на використання багаторазової торбинки. Показати приклад іншим, започаткувати новий тренд весни-2021 та ще й виграти подарунки.

Із 6 квітня стартував всеукраїнський конкурс серед учнівської молоді, шкіл та позашкільних навчальних закладів. Його мета – поширення ідеї відмови від пластику та формування корисних екозвичок.

Умови конкурсу наступні:

  • зшити мішечки,
  • зробити їх фото або відео та опублікувати в соціальних мережах з хештегами #мішечокSRW #ПакетНеПотрібен #schoolrecyclingworld #мішечок
  • відмітити у публікації сторінки www.instagram.com/schoolrecyclingworld та www.facebook.com/Schoolrecyclingworld.

Такі роботи автоматично беруть участь в індивідуальних розіграшах подарунків.

Колективним учасникам – школам та навчальним закладам – додатково необхідно ознайомитися з положенням та заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/CRGAHxVQpSfqfQU47. Заявки прийматимуть до 7 травня 2021 року.

Головний приз – принтер для сублімаційного друку. Його отримає школа, учні якої пошиють найбільшу кількість мішечків.

Переможців оголосять 12 травня на сайті schoolrecyclingworld.org.

Тож запрошуємо долучатися до всеукраїнського руху з поширення доступних екологічних рішень. Креативте, шийте мішечки та користуйтеся ними у побуті. Й можливо саме ваш мішечок стане трендом, який підхоплять сотні українців.

Організатором проєкту є громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World». Конкурс відбувається за сприяння Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру та генерального партнера – компанії PepsiCo Україна.

За матеріалами Міндовкілля України (https://mepr.gov.ua/news/37229.html) 

 
   
   
головна | останні події | прес-релізи | зворотній зв’язок | контакт | про нас
Copyright © 2006-2024 Державне управління охорони навколишнього природного середовища
в Рівненській області. Development by Freesia 2007.