ГОЛОВНА
Останні події
Прес-релізи Зворотній зв’язок Контакт Про нас

Останні події

До відома учнів середніх шкіл, ліцеїв, коледжів

  WaterNet продовжує прийом робіт на конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз 2022» (ВЮВП) - національний етап Міжнародного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize»!

Національний фінал конкурсу ВЮВП 2022 відбудеться 19-21 квітня 2022 року в онлайн форматі. Переможець конкурсу буде представляти Україну на міжнародному фіналі конкурсу «Stockholm Junior Water Prize», який пройде 29 серпня-2 вересня 2022 року.

ВЮВП відкритий для всіх проєктів, які торкаються водної тематики та покликаний об’єднати інтелектуальні та творчі здібності молоді задля вирішення проблем раціонального використання водних ресурсів, забезпечення суспільства якісною питною водою, мінімізацією водоспоживання у всіх галузях народного господарства. 

На ВЮВП можна подавати роботи, які вже брали, беруть або братимуть участь в інших конкурсах.

До участі в конкурсі запрошуються учні середніх шкіл, ліцеїв, коледжів (окрім вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації) — молодь віком від 15 до 20 років. Основні критерії визначення переможця –  глибина досліджень, новизна прийнятого інноваційно-технічного рішення та самостійність виконання.

Для участі у конкурсі «Всеукраїнський юнацький водний приз 2022» апліканту необхідно заповнити заявку та надіслати проєкт  в електронному вигляді не пізніше 21 лютого 2022 року.
Пакет документів та порядок оформлення конкурсних проєктів можна знайти в Положенні про Конкурс.
   Результати конкурсу ВЮВП 2021
Результати міжнародного фіналу «
 
   
   
головна | останні події | прес-релізи | зворотній зв’язок | контакт | про нас
Copyright © 2006-2024 Державне управління охорони навколишнього природного середовища
в Рівненській області. Development by Freesia 2007.