ГОЛОВНА
Останні події
Прес-релізи Зворотній зв’язок Контакт Про нас

Останні події

До уваги підприємств, наукових установ та громадськості

Асоціація професіоналів довкілля «ПАЕУ» 26-27 вересня 2023 року організовує захід у форматах офлайн (м. Київ) та онлайн - НАЦІОНАЛЬНИЙ ДІАЛОГ ПРО ВОДУ «Водна безпека. Вода як екосистемна послуга в Україні», який необхідний для побудови тісних міжнародних відносин, відбудови України за найкращими стандартами ЄС та відновлення зруйнованого довкілля.

В умовах війни та у зв'язку з підривом Каховської ГЕС питання раціонального використання водних ресурсів набуло нової гостроти. Для багатьох бізнесів, громад міст та селищ тема водної безпеки наразі є першочерговою.Тому, актуальність проведення зазначеного заходу зумовлена беззаперечною потребою знайти відповіді на найбільш нагальні питання пов'язані з водокористуванням та водною безпекою.

До участі запрошуються: представники Офісу Президента; представники Уряду; представники бізнесу; представники громад та органів місцевого самоврядування; експертна спільнота; науковці.

Накопичений досвід у вирішенні реальних проблем українських промислових підприємств і громад та іноземна експертна думка дозволяє кваліфіковано і обґрунтовано відповідати на найскладніші практичні питання, або вказувати на можливі шляхи їх вирішення. Тому даний захід має прикладний характер і сприяє напрацюванню практичних рішень.

Додаємо посилання на сайт Асоціації професіоналів довкілля «ПАЕУ» https://pae.com.ua, де можна знайти всю необхідну інформацію щодо участі у заході та анонс програми заходу  

 
   
   
головна | останні події | прес-релізи | зворотній зв’язок | контакт | про нас
Copyright © 2006-2024 Державне управління охорони навколишнього природного середовища
в Рівненській області. Development by Freesia 2007.