ГОЛОВНА
Останні події
Прес-релізи Зворотній зв’язок Контакт Про нас

Останні події

До відома замовників та розробників СЕО містобудівної документації

Методичні рекомендації щодо здійснення стратегічної екологічної оцінки (далі – СЕО) містобудівної документації затверджені наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 18 жовтня 2023 року № 705.

Їх основна мета – інтегрування екологічних вимог у процес розроблення та затвердження містобудівної документації. Аби містобудівні проєкти були більш екологічно орієнтовані і гарантували безпеку населення та збереження природних ресурсів.

У методичних рекомендаціях деталізовані правила підготовки документів у процесі СЕО містобудівної документації, зібраний відповідний перелік нормативно-правових актів.

Крім того, в документі визначений алгоритм дій замовника містобудівної документації при здійсненні СЕО та вказані джерела інформації для підготовки необхідних для цього матеріалів.

 

Ознайомитися з документом можна на сайті Міндовкілля та Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської ОДА у розділі «Стратегічна екологічна оцінка» - «Законодавство України щодо стратегічної екологічної оцінки».

 
   
   
головна | останні події | прес-релізи | зворотній зв’язок | контакт | про нас
Copyright © 2006-2024 Державне управління охорони навколишнього природного середовища
в Рівненській області. Development by Freesia 2007.