ГОЛОВНА
Останні події
Прес-релізи Зворотній зв’язок Контакт Про нас

Останні події

Всеукраїнський конкурс "До чистих джерел"

28 жовтня 2015 року за підтримки Міністерства  екології та природних ресурсів України стартував щорічний Всеукраїнський конкурс „До чистих джерел”.

До участі запрошуються всі не байдужі до діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України.

Конкурс має на меті розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності спрямованої на  поліпшення стану джерел, водойм і річок України, раціо­наль­не використання водних ресурсів, підвищеня екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив.

Учасниками Всеукраїнського конкурсу „До чистих джерел” можуть бути місцеві державні адміністрації, сільські, селищні та міські ради, колективні та індивідуальні земле- і водокористувачі, установи, підприємства усіх форм власності, загальноосвітні, професійно-технічні, позашкільні та вищі навчальні заклади, засоби масової інформації, громадські організації, окремі громадяни, які надіслали до Конкурсної комісії відповідно оформлені матеріали з підсумками своєї діяльності у сфері охорони та оздоровлення водних об’єктів України.

 Більш детальна інформація про Всеукраїнський конкурс „До чистих джерел” на сайті Мінприроди України за посиланням http://menr.gov.ua./index.php/public/dzherela.

 

 

 
   
   
головна | останні події | прес-релізи | зворотній зв’язок | контакт | про нас
Copyright © 2006-2024 Державне управління охорони навколишнього природного середовища
в Рівненській області. Development by Freesia 2007.