ГОЛОВНА
Останні події
Прес-релізи Зворотній зв’язок Контакт Про нас

Останні події

Проведення Всесвітньої кампанії Година Землі

Година Землі була започаткована в 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Сіднеї (Австралія), з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналась до всесвітньої кампанії в 2009 році.
Година землі – мала безпрецедентний успіх, до акції приєдналяся 7000 міст у 172 країнах по всьому світі. Серед тих, хто підтримав подію, були мери міст Париж, Гонконг, Ріо-де-Жанейро, відомі політики, діячі культури та багато інших. В Україні до кампанії долучилися більше 50 міст та містечок, в тому числі Київ, Одеса, Львів, Харків, Полтава та інші.
Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин у 2017 році, кампанія робить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина спрямованих на збереження навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів для подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Кампанія Година Землі проводиться з ініціативи найбільшої та найдосвідченішої незалежної природоохоронної організації у світі – Всесвітнього фонду охорони природи (WWF).

Звертаємось до всіх небайдужих громадян, підприємств та організацій краю долучитись до акції Година Землі- 2017, 25 березня об 20:30 вимкнути світло хоча б на одну годину це надасть можливість кожному громадянину України зробити свій внесок у економію її енерго та природних ресурсів.
 
   
   
головна | останні події | прес-релізи | зворотній зв’язок | контакт | про нас
Copyright © 2006-2024 Державне управління охорони навколишнього природного середовища
в Рівненській області. Development by Freesia 2007.