ГОЛОВНА
Останні події
Прес-релізи Зворотній зв’язок Контакт Про нас

Останні події

Всеукраїнська екологічна акція "Посади дерево миру"

Міністерство екології та природних ресурсів України в 2017 році продовжує ініціативу Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру», яка була започаткована у листопаді 2016 року за ініціативи Мінприроди та Української греко-католицької церкви. Цього року до проведення акції долучаються національні природні парки та біосферні заповідники.
В рамках акції проводяться заходи, спрямовані на налагодження співпраці між різними організаціями та гуртування громад довкола ідеї збереження природи і миру. Акція покликана привернути увагу до питань бережливого ставлення до природного середовища, збереження та примноження скарбів природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну.
  Серед заходів 2017 року - облаштування зелених зон, висадження саджанців та створення Алеї миру або Алеї зеленого майбутнього. Пропонується провести акцію у період з 25 березня по 2 квітня 2017 року та приурочити її до визначеної на цей період екологічної дати «Година Землі».
 
   
   
головна | останні події | прес-релізи | зворотній зв’язок | контакт | про нас
Copyright © 2006-2024 Державне управління охорони навколишнього природного середовища
в Рівненській області. Development by Freesia 2007.